Narodeninové oslavy, firemné stretnutia, významné obchodné rokovania a akcie, ktoré môžu mať až 200 hostí. Šéfkuchár a majiteľ kaštieľa Marián Filo pripraví pre vás a vašich hostí špeciality s pedantskou fantáziou a ponúkne vám ich na profesionálnej úrovni. Presne tak, ako ich pripravoval napríklad pre kráľovné, prezidentov či vysokých predstaviteľov európskej únie.
Svadby

Svadba, úžasný zážitok

Pozorní čašníci sa snažia vyplniť vaše želania ešte predtým, ako ich vyslovíte. Bohato zásobená vínna pivnica je garanciou, že naša reštaurácia vám pripraví príjemný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete. Rezervácia
termínu
Ak ponúkame svadbu od A po ZET, snahou našej agentúry je zorganizovať pre mladomanželov nezabudnuteľný rozprávkový obrad a kráľovskú hostinu v romantickom prostredí stredovekého kaštieľa v Čereňanoch, kde sídli reštaurácia Afrodita.

Šéfkuchár a majiteľ kaštieľa Marián Filo pripraví pre vás a vašich hostí špeciality s pedantskou fantáziou a ponúkne vám ich na profesionálnej úrovni. Presne tak, ako ich pripravoval napríklad pre holandskú kráľovnú Beatrix, ukrajinského prezidenta Juščenka, generálneho tajomníka Ban Ki-moon, či českého prezidenta Klausa s manželkou a mnohých ďalších.

Priam lukulské hody na vás čakajú pod stanom v záhrade kaštieľa, ktorý má kapacitu 50 – 100 osôb, ale aj v interiéri kaštieľa. Na degustáciu špičkových tuzemských a zahraničných vín je ako stvorená kamenná pivnica.

Spečatenie manželského zväzku potvrdzuje magické slovíčko „ÁNO“. Na miesto jeho vyslovenia si môžete vybrať viacero možností: buď pri fontáne, vo veľkej sále, či v tanečnom pavilóne s prekrásnym výhľadom na kaštieľ.

Iba niekoľko stoviek metrov je od kaštieľa ranogotický kostol, kde vás zosobáši katolícky kňaz. Evanjelické obrady možno zabezpečiť v Prievidzi alebo v Partizánskom.

Aby ste sa ráno po svadobnej hostine zobudili bok po boku, odporúčame mladomanželský apartmán, apartmán s vírivkou alebo ďalšie komfortne zariadené izby.
Prievidzská 406/30, 972 46 Čereňany Tel.: +421 905 354 538 Otváracie hodiny: Pondelok až štvrtok: 11:00 – 22:00 Piatok a sobota: 11:00 – 23:00 Nedeľa: zatvorené
© Design CODES CREATIVE, Foto Igor Králik